Artur Grzegorzek

Artur Grzegorzek

sobota, 04 listopad 2017 00:10

Kilka słów na zakończenie

Prawie dotarliśmy do finału naszego konkursu. Nagrody przyznane, wystawa zrobiona, kalendarz w końcowej fazie projektu. Jeszcze do końca listopada, zdjęcia można zobaczyć na żywo w holu przechodnim Biblioteki „Galeria Książki” w Oświęcimiu, ul. Nojego 6B.

sobota, 28 październik 2017 22:16

Kalendarz 2018

Kalendarz z wybranymi zdjęciami z III edycji konkursu Horyzonty Marzeń "Polskie Góry"
dostępny jest w naszym sklepie:

Sklep naszkalendarz.pl

Kupując ten kalendarz wspierasz:

FUNDACJĘ RATOWNICTWA TATRZAŃSKIEGO TOPR 
25% z każdego sprzedanego kalendarza zasili konto Fundacji

 

Tytuł kalendarza nie jest przypadkowy, jest dobrze przemyślany, a miejsca wykonania poszczególnych zdjęć idealnie się wpasowują w jego treść.
Dlaczego takie pejzaże i taki tytuł, o tym już wkrótce.

Wielkość kalendarza poziomego: 310 mm x 440 mm

Będzie również dostępna wersja pionowa z dużą ilością miejsca na zapiski, lub tradycyjnym kalendarium.
Dla posiadaczy większej ilości wolnego miejsca na biurku, również wersja mini z miejscem na zapiski, tzw. kalendarz biurkowy.

Wielkość kalendarza pionowego: 310 mm x 418 mm

 

Już w najbliższy poniedziałek, przedstawimy Wam kalendarz. Kalendarz niepowtarzalny i zgoła odmienny od pozostałych. Kalendarz, który jest esencją piękna "Polskich Gór". Wachlarzem doznań, towarzyszących każdemu autorowi zdjęć z osobna. Doznań zobrazowanych w przepięknych krajobrazach, uwiecznionych na niesamowicie kolorowych fotografiach. Wybór odpowiednich prac był niezwykle trudny, ze względu na ich ilość i jakość. Gdyby rok miał więcej miesięcy, sprawa wydawać by się mogła prostsza.

Z parametrów technicznych: druk na wysokiej jakości maszynie cyfrowej, więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie: www.naszkalendarz.pl; najlepszy papier satynowany i kredowy na rynku, cenionej marki, o gramaturze 210 gr; wszystkie strony zadrukowane do krawędzi kartki; spirala metalowa wraz z zawieszką trwale spinająca wszystko w całość; w wersji poziomej będą plecki 1/3 wysokości kalendarza z twardego kartonu, aby wszystko było jeszcze trwalsze i zapewniało należyty standard użytkowania przez cały rok. 

sobota, 21 październik 2017 23:27

Minął termin

Minął ostatni dzień przyjmowania prac do naszego konkursu. Konkursu organizowanego przez firmę www.naszkalendarz.pl. Kilka minut po północy wpłynęły jeszcze ostatnie zdjęcia i z racji tego, że nie obeszło się bez małych komplikacji (skrzynka mailowa przyjmujme wiadomości z maksymalnie 50 MB załącznikami), te prace również postanowiliśmy przyjąć.

sobota, 23 wrzesień 2017 19:22

Regulamin konkursu

Regulamin organizatora konkursu z dnia 1 września 2017 r. określający zasady konkursu

Horyzonty marzeń - edycja III – „POLSKIE GÓRY”

 

1. Przepisy ogólne

1.1. Organizatorem Konkursu jest firma PIXEL STUDIO „Naszkalendarz.pl” z siedzibą w Oświęcimu,
ul. Mendelejewa 9/4, NIP 549-161-46-58
1.2. Nadzór nad prawidłowym przebiegiem konkursu sprawować będzie powołana przez organizatora Komisja Konkursowa, której skład zostanie podany przed ostatecznym terminem przesyłania prac.
1.3. Biorąc udział w konkursie, Uczestnik wyraża zgodę na warunki konkursu zawarte w regulaminie.
1.4. Przedmiotem konkursu jest – fotografia, na której dominującą treścią są Polskie Góry – krajobraz, scenki, sytuacje. Podejście do tematu dowolne z zachowaniem tematu.
1.5. Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych amatorów fotografii. 

2. Przepisy dotyczące prac

2.1. Prace nie mogą być nagrodzone w innych konkursach.
2.2. Prace powinny być związane tematycznie z przedmiotem konkursu.
2.3. Prace nie będą rozpatrywane w kategoriach wiekowych.
2.4. Każdy uczestnik winien nadesłać minimum 3 różne prace na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2.5. Pliki powinny być w formacie JPG o możliwie maksymalnej wielkości i rozdzielczości, nie mniejszej jednak niż 3500 pikseli na 2500 pikseli.
2.6. Na zgłaszane do konkursu zdjęcia nie mogą być nanoszone dodatkowe oznaczenia, np. daty.
2.7. Przy ocenie prac konkursowych komisja będzie kierowała się kryteriami:
       a) spełnienie założeń ideowych konkursu,
       b) jakością walorów estetycznych i artystycznych.
2.8. Każde zdjęcie w nazwie powinno mieć zawarte pseudonim autora i kolejny numer zdjęcia:
       np. fotograf-01.jpg.
2.9. Do wiadomości mailowej winna być załączona wiadomość tekstowa w postaci załącznika z danymi Autora zdjęć wraz z nazwami przesłanych plików oraz miejscem i rokiem wykonania przesłanych fotografii (imię, nazwisko, adres, telefon).
2.10. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w konkursie prac o niskiej jakości technicznej, niespełniających kryteriów tematycznych oraz niespełniających wyżej wymienionych wymogów.
2.11. Przesłanie zdjęć na konkurs oznacza wyrażenie zgody na jego warunki oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w ramach konkursu.

3. Terminarz

3.1. Termin nadsyłania prac do 20 października 2017 r .
3.2.
Fotografie nadesłane po powyższym terminie nie będą brane pod uwagę.
3.3. Prace oceniać będzie Jury powołane przez organizatora.
3.4. Jury będzie obradować 25 października 2017 r.
3.5. Zdjęcia poddane pod głosowanie internautów zostaną udostępnione na stronie konkursu www.horyzontymarzen.pl w dniach 20-25 października 2017 r. – punkt ten jednak może być nie stosowany przy wyłonieniu zdjęć do kalendarza przez Jury.
3.4. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni przez organizatora telefonicznie o wygranej.
3.5. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronach www.horyzontymarzen.pl oraz www.naszoswiecim.pl i na łamach wydania Informatora Reklamowego PEGAZ Oświęcim w dniu 3 listopada 2017 r.
3.6 Galeria najlepszych zdjęć będzie prezentowana w holu głównym Biblioteki Galeria Książki w Oświęcimiu od 1 do 30 listopada 2017 r.

4. Nagrody

4.1. Organizator przewiduje:

Nagrody w konkursie za najlepsze zestawy zdjęć:

- miejsce I: kamera sportowa GoPro Hero 5

- miejsce II: Czytnik e-booków Amazon Kindle Touch 8
- miejsce III: Dysk zewnętrzny LaCie Porsche Design 1TB

4.2. Jury zastrzega sobie prawo innego podziału nagród oraz ich zmianie, jednak o wartości nie mniejszej niż podane w pkt. 4.1., w tym stworzenia dodatkowych kategorii podczas trwania konkursu.
4.3. Odbiór nagród osobisty w dniu ogłoszonym przez Organizatora lub późniejszym dogodnym terminie, jednak nie później niż do 21 dni od daty ogłoszenia wyników. W przypadku niemożności osobistego odbioru nagród istnieje możliwość dostarczenia ich firmą kurierską jednak osoba nagrodzona zobowiązuje się do przesłania na adres mailowy organizatora minimum trzech zdjęć wraz z otrzymaną nagrodą.

5. Wykorzystanie prac

5.1. Organizator uzyskuje prawo do umieszczania nadesłanych na konkurs prac (oznaczonych imieniem i nazwiskiem autora) we własnych mediach, w szczególności w przyszłorocznej edycji kalendarza okolicznościowego „Horyzonty marzeń 2018” opatrzonego logami sponsorów oraz WOŚP, wraz z możliwością licytacji takiego kalendarza na aukcjach charytatywnych.
5.2. Organizator uzyskuje prawo do prezentowania zdjęć na okolicznościowych wystawach, materiałach promujących konkurs oraz w artykułach pokonkursowych.
5.3. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem posiadania praw autorskich do zdjęć i akceptację niniejszego regulaminu oraz zgody na publikacje materiałów multimedialnych z przebiegu konkursu (w tym wizerunku fotografowanych osób).

6. Kontakt z organizatorem

6.1. Artur Grzegorzek, tel. 605 091 479, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

wtorek, 19 wrzesień 2017 16:36

Nagrody w konkursie "Polskie Góry" 2017

Spośród nadesłanych zdjęć Jury wybierze najlepsze komplety, nagradzając ich autorów cennymi nagrodami. W tym roku nagrodami są:

 


I miejsce:

Kamera sportowa GoPro Hero 5

To pełnowartościowa kamera ULTRA HD 4K z jeszcze lepszą jakością obrazu, posiadająca wbudowany, dotykowy ekran LCD, po raz pierwszy we flagowym modelu odporność na wodę bez obudowy, oferująca do dyspozycji stabilizację obrazu, 3 wbudowane mikrofony dla poprawy ścieżki audio, obsługująca polecenia głosowe jak i również cały wachlarz możliwości software'owych do montażu i dzielenia się najważniejszymi dla nas chwilami.

   


Dziękujemy firmie Freeway OMT

Generalnemu Przedstawicielowi w Polsce firmy

za uatrakcyjnienie naszej głównej nagrody
dodatkowymi gadżetami.

 

II miejsce:

Czytnik e-booków Amazon Kindle Touch 8

Kindle to wyjątkowy i łatwy w obsłudze czytnik e-book, który spodoba się każdemu, kto chce mieć swoją kolekcję książek zawsze w zasięgu ręki. Najnowsze rozwiązania zastosowane w małym, lekkim i kompaktowym urządzeniu oraz wiele wygodnych funkcji, które usprawnią i uprzyjemnią czas spędzany podczas czytania. Czytelny obraz, łatwa, dotykowa obsługa i tysiące najnowszych tytułów z pośród światowych bestsellerów.
III miejsce: 

Dysk zewnętrzny LaCie Porsche Design 1TB

LaCie Porsche Design P9220 to dysk zewnętrzny w stylowym wydaniu. Jego elegancki design z pewnością przypadnie do gustu osobom, które szukają niebanalnych rozwiązań. Urządzenie dedykowane jest dla użytkowników, którzy chcą archiwizować swoje dane w sposób bezpieczny i mieć je zawsze pod ręką. Dysk łączy w sobie wysokiej klasy funkcjonalność oraz elegancki design od Porsche.

 

Nagroda za najlepsze zdjęcie: 

Album tradycyjny firmy Barański z Krakowa

Wykonany przez firmę albumy z najszlachetniejszych introligatorskich materiałów. Oprawa stworzona z niezwykłą precyzją  z dbałością o szczegóły wykończenia - klasyka w najlepszym wydaniu. Nadające niecodzienny charakter przeszycia, dodają ekskluzywności oraz niepowtarzalności. Czarne karty albumu wyciągną z każdego wklejonego zdjęcia jeszcze więcej szczegółów i kolorów.

 

Barański - albumy fotograficzne  Barański - albumy fotograficzne  Barański - albumy fotograficzne 

 

Na Wasze prace czekamy do 20 października 2017 r.
Ogłoszenie wyników nastąpi 28 października 2017 r.

 

 

wtorek, 12 wrzesień 2017 16:49

Pytania i odpowiedzi

Zamieszczamy tutaj zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mając na celu, rozwianie wszelkich wątpliwości, bez konieczności kontaktowania się z nami. Jeżeli jednak, nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na nurtujący Cię temat, napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wtorek, 12 wrzesień 2017 07:42

Nowa nagroda

Mimo deszczowej aury za oknem, słońce zaświeciło dla nas na chwilę. Fantastyczny człowiek, właściciel firmy BARAŃSKI - Albumy Fotograficzne i Fotoalbumy z Krakowa, dołączył do grona naszych dobrodziejów.

niedziela, 10 wrzesień 2017 18:14

Gadżety od GoPro

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy od firmy Freeway OMT, kilka ciekawych gadżetów wraz z zakupem nagrody głównej - kamery sportowej GoPro Hero 5 Black.

wtorek, 01 sierpień 2017 18:06

Startuje kolejna edycja konkursu

Ruszyły prace z przygotowaniem kolejnej edycji naszego konkursu fotograficznego. W tym roku duża zmiana, konkurs otrzymał własną stronę na tytułowej domenie.

sobota, 05 sierpień 2017 19:05

Media

Strona 1 z 2

Polub nas :)

Kogo tu mamy?

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.