wtorek, 12 wrzesień 2017 16:49

Pytania i odpowiedzi

Zamieszczamy tutaj zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mając na celu, rozwianie wszelkich wątpliwości, bez konieczności kontaktowania się z nami. Jeżeli jednak, nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na nurtujący Cię temat, napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  1. Dlaczego proporcje zdjęć są takie dziwne?

    Wielkości takie podyktowane są parametrami druku fotografii na kolejnym etapie naszego konkursu. Jeżeli dana fotografia znajdzie się w kręgu szczęśliwców, jej wydruk będzie wzbogacał wystawę pokonkursową, a także jedną ze stron naszego kalendarza, drukowanego m.in. dla naszych sponsorów.
  2.  Panoramiczne zdjęcia, i zdjęcia o innych proporcjach są przycięte w galerii, dlaczego?

    Zdjęcia o innych proporcjach boków niż zadane - przycinamy, aby się je wszystkie dobrze przeglądało, nie wychodziły poza ekran lub zmniejszały się do wielkości, kompletnie nie nadającej się do oglądania.
  3.  Zdjęcie zostało przycięte, czy takie będzie oceniane?

    Zdjęcia do oceny zostaną przesłane w ich naturalnej wielkości. W przypadku wygranej, będą prezentowane na stronie internetowej i portalach społecznościowych oraz informacyjnych w im właściwych proporcjach boków.

 

Czytany 619 razy Ostatnio zmieniany sobota, 14 październik 2017 16:23

Polub nas :)